Europa Universalis 4 Spolszczenie (PC)

Europa Universalis 4 Spolszczenie

Europa Universalis 4 – mimo lat, odsłona serii tej cieszy się niezmiennie ogromną popularnością, ale w pewnej chwili może nam zabraknąć pewnej świadomości, jaką jest polski język w grze. Rozgrywka gier strategicznych jest bardzo rozbudowana i jak na tego typu formę rozrywki – bardzo wymagająca. Na przestrzeni lat seria doczekała się wiernego grona fanów, a my chcemy wszystkim dostarczyć Europa Universalis 4 Spolszczenie najwyższej jakości.

Zalety naszej strony

  • Szybka i prosta instalacja
  • Błyskawiczna prędkość pobierania
  • Bardzo starannie przygotowane tłumaczenie
  • Po instalacji, Twoja pełna wersja gry jest po polsku

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, kliknij przycisk na dole już teraz

Rozpocznij pobieranie Spolszczenia!

Europa Universalis 4 Spolszczenie PC

Szukasz swojej ulubionej gry w polskiej wersji, ale jest dostępna tylko w zagranicznych językach? Świetnie trafiłeś! Witamy na stronie NapisyPolskie.pl

Tutaj znajdziesz najlepsze i najbardziej dokładne tłumaczenia. Pobierz spolszczenie już teraz i w pełni ciesz się polską wersją gry.

Spolszczenie do Europa Universalis IV

Europa Universalis 4 Spolszczenie jest odsłoną najważniejszą dla całej serii, a nawet można powiedzieć, że dla gatunku gier strategicznych. Naprawdę mało która pozycja ma tak silną, realną społeczność i tak dobrze oddaje charakter jaki powinien mieć typowy strateg. Na czwartą część serii musieliśmy czekać aż sześć lat, po pewnej „przerwie” w wydawaniu od 2007 roku. Paradox Interactive zdaje się pewne sprawy wytłumaczyć tak długi okres oczekiwania, związany z ogromną zawartością – dlatego przygotowanie Europa Universalis 4 polskie napisy było dla nas też niemałym wyzwaniem.

Często wybierając Europa Universalis 4 Spolszczenie z internetu można znaleźć błędy, a w tym problemu z polskimi znakami, gdzie w grze zamiast tekstów pojawią jakieś kwadraty. Z naszym przygotowaniem problem ten nie występuje. Przetłumaczenie gry Europa Universalis IV Spolszczenie łatwe nie było, ale to nie było jakieś zadanie nie do zrobienia. Najwięcej w plikach językowych do zrobienia było w kwestii wyczucia intencji rozmaitych zdań. To powodowało najwięcej poświęconego czasu. Często też trzeba było uruchomić grę i pewną scenę odtworzyć, by dokładnie wiedzieć o co chodzi. Najmniej było w momencie eksploracji świata, co jest oczywiste, że tam nie dzieje się tyle co zwykle.

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, kliknij przycisk na dole już teraz

Rozpocznij pobieranie Spolszczenia!

 

Europa Universalis 4 po polsku

Tak jak w poprzednich odsłonach cyklu, i tutaj wcielamy się w inspirującą rolę szarej eminencji, kierującej losami i tym jak wyglądać będą losy wybranego przez nas kraju. Tych do wyboru jest ogromna ilość, bowiem zaczynając zabawę z Europa Universalis 4 Spolszczenie wyświetli nam się ponad 250 nacji rozrzuconych po całym globie. Kampania główna przewiduje rozgrywkę na ponad 400 lat historycznego okresu, w zależności od wybranego scenariusza. Można sobie tylko wyobrazić, jak potężne musi wyglądać obcowanie z tą produkcją w samej już połowie głównego wątku. Jeśli ktoś myślał, że będzie prościej, to się nieźle przeliczył. Przynajmniej raz będziemy mieli tutaj realny problem z wydaniem decyzji, co zrobić. Europa Universalis IV Spolszczenie dostarczy nam rozrywki niespotykanej. Choć rządzenie jest tutaj wystarczającym wyzwaniem, to dochodzi nam jeszcze (jako głowie całej nacji) dbanie o państwo od strony finansowej, naukowej i wojskowej. To tylko zaledwie kilka przykładów, jak ogromna ilość zadań na nas tutaj czeka.

Dowodzenie i zarządzanie państwem w tej sytuacji nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dbanie o strukturę społeczną naszego państwa, dbanie o politykę zagraniczną i zdobywanie nowych terytoriów poprzez kolonizację to zaledwie przedsmak potężnej rozgrywki w Europa Universalis IV Spolszczenie w kampanii głównej. Ostatnia ocena użytkowników pokazała nam, że bardzo cenicie sobie nasze wersje polonizacyjne i przez ich identyfikatory (tłumaczeń) możemy wyciągać wnioski w jakich aspektach jeszcze musimy dokonać poprawek. Spolszczenie zainstaluje się na każdym systemie, nawet jeśli jest to Windows Vista. Nie musisz mieć też oryginalnej wersji gry, by dokonać instalacji spolszczenia. Decydując się na tłumaczenie gry z innego źródła niż nasze, możesz napotkać wiele problemów. Gdy będziesz chciał uruchomić grę, wyskoczy komunikat, by dopiero potem aktywować spolszczenie Europa Universalis IVi to spowodowuje, że część tekstów samouczka może być początkowo w oryginalnym języku i dopiero później „zaskoczy” na polski język.

Po zainstalowania Europa Universalis 4 Spolszczenie będzie trzeba ponownie uruchomić grę, jeśli w trakcie instalowania była włączona. Na podstronie steam workshop znaleźć można inne tłumaczenia, ale w dużej mierze są one zwykłym aktywnym modem, którego nie warto używać. Może to powodować późniejsze błędy, a w innym wypadku, gdy wyjdzie np. aktualizacja, język cofnie się do oryginalnego. Gra wprowadza rewolucyjne zmiany, a jedną z nich jest decyzyjność. Nasza osobowość, jako władcy, będzie miała znaczący wpływ na to, jakich decyzji się można będzie podjąć. Jeśli nasz charakter będzie wyrobiony w bardziej bojową stronę, szybciej rozpoczniemy z kimś wojnę, niż postaramy się dojść do jakiegoś porozumienia.

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, kliknij przycisk na dole już teraz

Rozpocznij pobieranie Spolszczenia!

Europa Universalis 4 polskie napisy

Wymieniona wcześniej funkcjonalność, to nic innego jak system Monarch. Powracając do przykładu bojowego charakteru, to z takim podejściem będziemy stawiali na bardziej militarne rozbudowanie państwa i tym samym inwestowanie większość funduszy na rozwinięcie się właśnie w tą stronę. Tak, by żadne z państw nie chciało z nami walczyć. Na wymienienie też zasługuje odświeżenie modelu dyplomatycznego oraz wprowadzono dużo zmian w sferze handlu. EU 4 Spolszczenie pokazuje jak może wyglądać budowanie ogromnego i potężnego państwa w jednej grze. Duży nacisk został położony tutaj w sferze historycznej. Bowiem odnajdziemy tutaj aż 4 tysiące nazwisk byłych przywódców państw i znaleźć tu możemy praktycznie wszystkie postacie ze szkolnych podręczników do historii. Przedstawione są tutaj jedne z kluczowych wydarzeń w całych dziejach, a te mogą mieć znaczący wpływ na rozwój całej historii i kampanii fabularnej Europa Universalis 4 Spolszczenie na PC.

Produkcja ta nie zmusza nas wyłącznie do zabawy samemu. Grać możemy w trybie dla pojedynczego gracza, ale również znajdziemy świetnie zbudowany moduł multiplayer. Dostępne są tryby kooperacji lub rywalizacji, a jednocześnie grać może aż 32 graczy na tej samej mapie. Produkcja ta zbudowana jest na bardzo dobrym do gier strategicznych silniku, dlatego strona techniczna tej produkcji stoi na bardzo wysokim poziomie. Europa Universalis IV Spolszczenie jest stworzone na silniku Clausewitz Engine 2.5, a silnik ten jest stale udoskonalany przez doświadczone studio deweloperskie. Zachęcamy każdego, by się przekonał jak ogromna jest to produkcja. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wasze pytania, dlatego jeśli macie jakiś problem – zapraszamy do kontaktu!

administrator

Read Previous

Resident Evil Village Spolszczenie (PC)

Read Next

Genshin Impact Spolszczenie (PC)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *